Informujemy, iż w dniu 7 maja 2016 (sobota) w godzinach 10.30-13.00, na terenie placu szkoleniowego w Gdańsku-Oliwie przy ul. Spacerowej, (www.team-oliwa.pl - mapka >) odbędą się testy psychiczne dla ras podlegających według Regulaminu Hodowlanego ZKwP.
Koszt testów to 130 zł. Jednocześnie informujemy o obowiązku opłacenia składki członkowskiej za rok bieżący (70 zł).
Informujemy także, że testy psychiczne są jednym z warunków do spełnienia, aby pies/suka uzyskały uprawnienia hodowlane. Prosimy o przyniesienie oryginału rodowodu.

Podczas testów (o godz. 12.00) można będzie zrobić
przegląd kwalifikacyjny hodowlanej dla psów/ suk z ciętymi uszami i ogonami. Dotyczy to tylko psów/suk, które zgodnie z uchwałą ZG ZKwP z 16.09.2015 r. nie mogą być wystawiane na wystawach ze względu na cięte uszy i/lub ogon. Zwierzęta muszą spełniać pozostałe wymogi Regulaminu Hodowlanego ZKwP.
Właściciel psa/suki musi przedłożyć zaświadczenie wystawione przez lekarza weterynarii, będącego członkiem Izby Weterynaryjnej w Polsce o konieczności przeprowadzenia zabiegu.
Procedurze tej podlegają psy i suki, które rozpoczęły kwalifikację hodowlaną przed 01.01.2016 r.
Opłata za przegląd wynosi 150 zł.

NABÓR CHĘTNYCH DO PRACY NA MIĘDZYNARODOWEJ WYSTAWIE PSÓW RASOWYCH W SOPOCIE

Poszukujemy młodych osób, zainteresowanych pracą
w ciągu dwóch dni wystawy (20-21.08.2016) do pracy na ringach w charakterze gospodarza ringu i sekretarza ringu. Najchętniej widziani uczniowie szkół średnich i studenci.
Chętnych prosimy o zgłaszanie się w Oddziale Związku Kynologicznego w Polsce Sopot, Al. Niepodległości 825 lub przesyłać zgłoszenie na adres
sopot@zkwp.pl
 

Informujemy, że składka członkowska za rok 2016 wynosi 70 zł. Składki można opłacać w biurze oddziału lub na konto.
Opłacenie składki członkowskiej za rok bieżący jest warunkiem koniecznym do korzystania ze wszystkich świadczeń Związku: wystawy, hodowla, szkolenie.

Zapraszamy na kursy
- posłuszeństwo, do wyboru: posłuszeństwo na co dzień, PT, BH, Obedience,
- NOWOŚĆ: szkolenie psów w kierunku wystaw.
Zajęcia poprowadzą osoby, których psy mogą się pochwalić osiągnięciami w sporcie, jak również sukcesami na wystawach: Zw. Świata, Europy, Klubu, multi: Ch, BOB, BOG
Zapraszamy w każdą niedzielę w godz. 13.00-15.00 na nasz plac przy ul.Spacerowej
Psie Przedszkole w każdą niedzielę godz. 14.00 !!
Więcej informacji >
Mapka dojazdowa >

Informujemy, że od 1 stycznia 2015 roku nastąpiły zmiany w Regulaminie Hodowli Psów Rasowych oraz w Regulaminie Wystaw Psów Rasowych - dostępne w zakładce REGULAMINY.

KOMUNIKAT ZG ZKwP
w sprawie
zakazu cięcia uszu i ogonów u psów -
WIĘCEJ >

PRZEWÓZ PSÓW DO INNYCH KRAJÓW - WIĘCEJ >

PSIE PRZEDSZKOLE - więcej >

SZKOLENIE
-
więcej >


AGILITY
- więcej >

 

Dog Shows in Sopot