Sekcje


PONIEDZIAŁKI

każdy poniedziałek miesiąca w godz. 18.30 - 19.30
V-ce Przewodnicząca Oddziałowej Komisji Hodowlanej
Aleksandra Jaworska

każdy poniedziałek miesiąca w godz. 18.30 - 19.30
sekcja terierów
kierownik: Aleksandra Jaworska - sędzia kynologiczny

każdy poniedziałek miesiąca w godz. 18.30 - 19.30
sekcja VI grupy FCI - psów gończych
kierownik: Maria Bruska - sędzia kynologiczny
zastępca: Aleksandra Jaworska - sędzia kynologiczny

WTORKI

I wtorek miesiąca w godz. 18.30 - 19.30
sekcja grupy IV FCI - jamników
kierownik: Ewa Kowalewska - sędzia kynologiczny

II wtorek miesiąca w godz. 17.00 - 19.00
sekcja owczarków niemieckich
kierownik: Zbigniew Bagrowski - asystent kynologiczny

ŚRODY

I i III środa miesiąca w godz. 19.00 - 20.00
sekcja labrador retriever'ów
kierownik: Ewa Kotowska – asystent kynologiczny

każda środa miesiąca w godz. 17.00 - 19.30
sekcja VIII grupy FCI (bez labrador retriever'ów)
kierownik: Zofia Konderla - sędzia kynologiczny

każda środa miesiąca w godz. 18.00 - 19.30
sekcja IX grupy FCI
kierownik: Zofia Konderla - sędzia kynologiczny

I środa miesiąca w godz. 18.00 - 19.30
sekcja VII grupy FCI - wyżłów
kierownik: Violetta Rachwalska - sędzia kynologiczny

II i IV środa miesiąca w godz. 18.00 - 20.00 - po uzgodnieniu telefonicznym
sekcja V grupy FCI - szpiców i psów pierwotnych
kierownik: Ewa Szeliga-Szeremeta - sędzia kynologiczny

CZWARTKI

III czwartek miesiąca w godz. 18.00 - 19.00
sekcja bokserów
kierownik: Paweł Pikos - sędzia kynologiczny

II i IV czwartek miesiąca w godz. 18.00 - 19.30
sekcja molosów i rottweilerów, molosów typu górskiego, dobermanów, pinczerów
kierownik: Bernadetta Wysocka - asystent kynologiczny
zastępca: Lidia Pastuszak - sędzia kynologiczny

II i IV czwartek miesiąca w godz. 18.00 - 19.00
sekcja X grupy FCI - chartów
kierownik: Bernadetta Wysocka - asystent kynologiczny

II i IV czwartek miesiąca w godz. 19.00 - 20.00
sekcja I grupy FCI - psów pasterskich (bez owczarków niemieckich)
kierownik: Agnieszka Chojnowska - asystent kynologiczny
zastępca: Bernadetta Wysocka - asystent kynologiczny

II i IV czwartek miesiąca w godz. 17.00 - 18.00
sekcja szwajcarskich psów pasterskich
kierownik: Lidia Pastuszak - sędzia kynologiczny

I i III czwartek miesiąca w godz. 18.30 - 19.30
sekcja sznaucerów
kierownik: Maria Bednarczyk

I i III czwartek miesiąca w godz. 18.00 - 19.00
sekcja czarnych terierów rosyjskich
kierownik: Iwona Wielewska – asystent kynologiczny

Uwaga: przeglądy miotów tylko do godziny 19.30 w przypadku sekcji działających do godz. 20.00